İletişim numaramız
0264 592 24 99
Sakura Fidancılık

Sakura Fidancılık


Şirketimiz, süs bitkileri üretimi için uygun iklim ve toprak yapısına sahip olan Sakarya’nın Sapanca ilçesinde ilk dış mekan süs bitkileri üretimine Mart 2006 tarihi itibariyle başlamıştır.

Hedefimiz; bu elverişli ortamda,ürün yelpazemizde bulunan süs bitkilerini, modern yöntem ve malzemeler kullanarak kaliteli bir şekilde üretmek ve peyzaj alanında pazara sunmaktır.

Üretim faaliyetlerimizin yanı sıra; peyzaj proje ve uygulama, danışmanlık ve periyodik bakım faaliyetleri de hizmet verdiğimiz konular arasındadır.

Şirket Politikamız: Müşterilerimizin isteklerine cevap verebilen tasarımları, modern yöntemlerle ürettiğimiz, özel ürünlerimizle gerçekleştirmektir.

Hizmet verdiğimiz konular;

Dış Mekan Süs Bitkileri Üretim ve Satışı

15000m2 açıkalanda kaplı ve repikaj olmak üzere dış mekan süs bitkileri üretimi yapılmaktadır. Damlama ve yağmurlama sulama sistemi, yavaş salınımlı gübreleme ve düzenli ilaçlama yoluyla periyodik bakımları yapılmakta olan bitkilerimiz modern üretim yöntemleri sayesinde kaliteli olarak yetiştirilmektedir.

Peyzaj Proje ve Uygulaması

Peyzaj projesi hazırlanması, sunumu ve uygulaması uzman personel ile itina ile yapılmaktadır.

Periyodik Bakım Hizmetleri

Peyzaj çalışması yapmış olduğumuz ya da halihazırda yeşil alan düzenlemesi yapılmış olan bahçelerin anlaşmalı olarak periyodik bakım hizmetleri verilmektedir.

Çim Alan Tesisi

Kaliteli rulo kültür çimi kullanarak istenilen ebatlarda yeşil alan tesisi sağlanmaktadır.

Otomatik Sulama Sistemleri

Yeşil alan tesisi ya da peyzaj uygulamalarında uzun süreli sağlıklı kullanım için gerekli olan otomatik sulama sistemi kurulumu yapılmaktadır.

Torf ve Organik Gübre Temini

Mevcut bahçe toprağınızın ıslahı ve bitkilerinizin bakımlı olarak yetişmesi için ihtiyaca göre torf ya da organik-kimyevi gübre temini yapılmaktadır.